Partnerzy

Stanowimy zespół młodych, ambitnych lekarzy, których połączyła wspólna pasja - sport. Zdajemy sobie doskonale sprawę z jego dobroczynnych skutków, ale również urazowości. Wiemy z własnego doświadczenia, jak ważne jest wczesne rozpoznanie i wdrożenie prawidłowego leczenia, które minimalizują odległe negatywne skutki "urazów". Naszym celem jest objęcie pacjenta opieką w sposób całościowy - poprzez pełną diagnostykę, leczenie zachowawcze i operacyjne oraz rehabilitację. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas kompleksowe usługi medyczne spełniały najwyższe standardy, a pacjent wracał do zdrowia w atmosferze zaufania i bezpieczeństwa.

>> WWW.ORTHOSPORTCLINIC.PL <<


Prezentujemy Państwu pierwszy w Łodzi gabinet, który specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów przy użyciu pijawki lekarskiej. Gabinet spełnia wszystkie wymogi przewidziane przy tego typu działalności, działa zgodnie z zasadami aseptyki i antyseptyki. Posiadamy aktualne zezwolenia na zakup, przechowywanie i sprzedaż pijawek. Zabiegi wykonuje wykwalifikowany i doświadczony personel. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, nie bagatelizujemy żadnych problemów. Zabiegi odbywają się w poufnej i bezpiecznej atmosferze. Po zabiegu gwarantujemy, w razie wątpliwości, całodobowy kontakt telefoniczny. Wysoki standard gabinetu i wysoka jakość usług są gwarancją sukcesu hirudoterapii.

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu w nowej lokalizacji - Łódź, ul. Piwna 47, gabinet nr5 w Centrum Medycznym "Łodzianin"

>> WWW.STAWIANIEPIJAWEK.PL <<


Nasza firma od wielu lat prowadzi działalność usługowo-handlową w branży medycznej. Oferujemy wysokiej jakości odzież medyczną, środki do dezynfekcji, profesjonalny sprzęt diagnostyczny oraz wiele innych niezbędnych rozwiązań. Naszą ofertę kierujemy zarówno do gabinetów lekarskich, jak i pielęgniarek środowiskowych.


Posiadamy duży asortyment odzieży medycznej, dzięki czemu zapewniamy wybór dostosowany do potrzeb i wymagań naszych klientów. Proponujemy spodnie i fartuchy medyczne, jak też specjalne czepki pielęgniarskie i bluzy. W naszej ofercie znajdą Państwo również praktyczny fartuch laboratoryjny oraz odzież dla pacjentów.


Jako doświadczony producent oraz dystrybutor produktów od renomowanych wytwórców zapewniamy wyłącznie najlepsze rozwiązania. Staramy się komponować ofertę tak, aby była jak najbardziej kompleksowa. Poza tym zapewniamy fachową obsługę i pomoc przy wyborze produktów. Stawiamy nie tylko na jakość, ale też dostępność. Właśnie dlatego w naszej ofercie online proponujemy specjalistyczne produkty z branży medycznej w przystępnych cenach.

>> WWW.DLAPACJENTA.PL <<